Mõeldud kõikidele vanematele, kes soovivad tugevdada oma suhteid lastega.

Lastekasvatuse kursused põhinevad kristlikel põhimõtetel, kuid on mõeldud kõikidele perekondadele olenemata usulisest taustast.
Senimaani…

Lastekasvatuse kursuseid on korraldatud 81 riigis enam kui poolele miljonile inimesele

Mis on lastekasvatus kursus?

Lastekasvatuse ja teismeliste kasvatamise kursused toimivad sillana koguduse ja kohaliku kogukonna vahel. Saame aru, et perede aitamiseks tuleb minna kaugemale kiriku sotsiaalsetest ja füüsilistest müüridest.

Kursused on kavandatud selliselt, et igal kogudusel oleks neid võimalikult lihtne korraldada – selleks on veebikeskkonnas tasuta kättesaadavad kõik kursuse episoodid, töövihikud ja juhendmaterjalid.

Kuidas see välja näeb?

Külalislahkus

Iga kohtumise alguses pakutakse midagi süüa ning avatud keskkonnas on võimalus suhelda teiste vanematega.

Videoloeng

Iga episoodi pikkuseks on umbes 60 minutit ja vahepeal tehakse pause vestluseks. Igas episoodis käsitletakse ühte kindlat teemat, mis puudutab laste kasvatamist.

Arutelu

Kursusel jagatakse teid vestlusgruppi vastavalt teie lapse vanusele, et teil oleks võimalik jagada oma kogemusi teiste sarnases vanuses laste vanematega.

Alustage juba täna

Vajalikud materjalid lastekasvatuse kursuse korraldamiseks on kõigile tasuta veebis saadaval. Registreerige oma kursus meie veebikeskkonnas ja saate kohese ligipääsu kõikidele materjalidele.

Avastage rohkem

Leidke kursus enda läheduses

Kursuse otsing

Alustage kursuse läbiviimist

Kursuse korraldamine

Vaatake episoodide eelvaadet

Episoodide eelvaade

Soovite alustada lastekasvatuse kursuse korraldamisega?