Loodud selleks, et aidata paaridel oma suhtesse investeerida ja rajada tugev abielu.

Abielueelne kursus on mõeldud igale paarile, kes soovib oma suhtesse investeerida. Vaadake videot, et teada saada, kuidas kursus toimub.
Senimaani…

Abielueelset kursust on korraldatud enam kui 127 riigis ning selle on läbinud üle 1 miljoni paari.

Mis on abielueelne kursus?

Abielueelne kursus toimib sillana koguduse ja kohaliku kogukonna vahel. Saame aru, et paaride aitamiseks tuleb minna kaugemale kiriku sotsiaalsetest ja füüsilistest müüridest. Abielueelne kursus on ülesehituselt võimalikult lihtne, et igal kogudusel oleks seda võimalik korraldada – selleks on veebikeskkonnas tasuta kättesaadavad kõik kursuse episoodid, töövihikud ja juhendmaterjalid.

Kuidas see välja näeb?

Külalislahkus

Iga kohtumine algab ühise romantilise õhtusöögiga. See annab osalejatele võimaluse enne episoodi vaatamist lõõgastuda ja omavahel suhelda. Samuti loob see kohtingu õhustiku.

Videoloeng

Iga episoodi pikkus on umbes 45 minutit ja vahepeal tehakse pause, kus paaril on omavahel aega privaatseks aruteluks. Igas episoodis käsitletakse ühte abielu puudutavat teemat.

Arutelu

Kursusel paiknevad paarid selliselt, et oleks loodud keskkond privaatseks ja intiimseks vestluseks. See aitab paaridel kogu kursuse jooksul avatult ja ausalt suhelda.

Alustage juba täna

Vajalikud materjalid abielueelse kursuse korraldamiseks on kõigile tasuta veebis saadaval. Registreerige oma kursus meie veebikeskkonnas ja saate kohese ligipääsu kõikidele materjalidele.

Avastage rohkem

Leidke kursus enda läheduses

Kursuse otsing

Alustage kursuse läbiviimist

Korraldage kursust

Vaatake episoodide eelvaadet

Episoodide eelvaade

Soovite alustada abielueelse kursuse korraldamisega?