Abielueelse kursuse korraldamine

Aitame igal sammul

Oleme loonud veebikeskkonna, mis aitab teil kursuseid lihtsamalt planeerida. Sealt leiate kõik vajalikud tasuta materjalid, mida vajate kursuste edukaks läbiviimiseks.

1. Planeerige oma kursus

Leidke kursuse läbiviimise jaoks sobiv toimumiskoht, kus on piisavalt ruumi igale paarile privaatse vestluse jaoks. Seejärel registreerige oma kursus meie veebikeskkonnas, et saada ligipääs kõikidele materjalidele. Avaldage kindlasti ka kursus meie veebilehel, et huvitatud osalejad selle leiaksid.

2. Treenige meeskonda

Õppekeskus sisaldab mitmeid kasulikke õppevideosid ja juhendeid, mis aitavad teil kursust edukalt läbi viia. Erinevates õppemoodulites käsitletakse kursuse korraldamise parimaid praktikaid.

3. Teavitage oma kursusest

Teavitage kursuse toimumisest oma koguduses ja kogukonnas. Julgustage koguduse liikmeid kutsuma kursusele oma sõpru. See on hea võimalus luua kontakte kirikuväliste inimestega.

4. Valmistuge esimeseks sessiooniks

Esimeseks kohtumiseks valmistudes saate alla laadida meeskonnale ja osalejatele mõeldud õppevideod, juhendid ja töövihikud. Soovi korral saate tellida paberkujul töövihikud ja DVD-formaadis videod.

Me oleme loonud kõik vajalikud materjalid, mis aitavad teid igal sammul.

Rohkem valikuid

Leidke kursus enda läheduses

Kursuse otsing

Lugege korduvaid küsimusi

Korduvad küsimused

Vaatake episoodide eelvaadet

Episoodide eelvaade